1. Dzisiaj w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej, do której przystąpi 38 dzieci z klas III. To także uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Łaskawej.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie i przygotowanie kościoła, placu kościelnego do uroczystości I Komunii Świętej, dekorację kwiatową. Dziękujemy także za dar ołtarza. Są to nowe obrusy na ołtarze w kolorze zielonym i złotym. Obecny tydzień jest dla dzieci komunijnych „ Białym tygodniem”. Zapraszamy na mszę świętą, aby umacniać przyjaźń eucharystyczną do Jezusa.

3. Intencja dla Kół Żywego Różańca : modlitwa za rodziny, by były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

4. Na malowanie prezbiterium złożono indywidualnie 2x500 zł.,200 zł. ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

Urząd Marszałkowski w Łodzi przyznał dotację na malowanie w wysokości 75 tysięcy złotych.

5. W okresie wakacyjnym od 12 lipca nie będzie mszy świętej o godzinie 16.

6. Msza święta dziękczynna za zebrane plony odbędzie się 6 września w niedzielę o godzinie 12. Mieszkańców Raduckiego Folwarku i Stanisławowa prosimy o wieniec dożynkowy.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Felinowa rodziny : Smolarek-Żuberek, Kidula, Pędziwiatr, Bazan, Pawliccy, Janus, Owczarek.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.