1. We wtorek „Dzień ojca”. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych ojców.

2. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godzinie 18 msza święta nowennowa , do której można dołączyć zmarłych solenizantów Janów i Janiny.

3. W sobotę o godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów Władysława i Władysławy. O godzinie 19 msza święta dla mieszkańców Dębiny i Skaleńca.

4. W niedzielę o godzinie 12 msza święta dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego.

5 . Zapraszamy na wyjazd do sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie, Olsztyna, Sokółki miejsca cudu eucharystycznego i Białegostoku , są jeszcze wolne miejsca.

6. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne : 2 x 500 zł., 200 zł., 50 zł., mieszkańcy Kuszyny 950 zł., Nowej Wsi 1970 zł.,ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Dróżdż, Sztandera, Kempa, Zając, Stasiak, Ścigała.

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.