1. Dzisiaj w niedzielę po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Seminarium Duchownego w Częstochowie.

2. W czwartek o godzinie 18 msza święta na zakończenie oktawy „ Bożego Ciała”, po niej nabożeństwo eucharystyczne, procesja wokół kościoła i poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po mszy świętej o godzinie 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

4. W sobotę o godzinie 19 msza święta w Nowej Wsi .

5.Wyjazd do sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie, Olsztyna, Sokółki miejsca cudu eucharystycznego i Białegostoku odbędzie się w terminie 24-26 lipca dla I grupy, grupa II od 31 lipca do 2 sierpnia. Prosimy o wpłatę 180 złotych do 22 czerwca tych , którzy wcześniej wpłacili zaliczkę, całość 380 złotych , tych którzy dołączą do grupy i zapis się na wybrany termin, są jeszcze wolne miejsca.

6. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne : 3000 zł., 200 zł ., 4x 100 zł., 50 zł.,ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na malowanie prezbiterium.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Jasiccy, Czerwińscy, Zjawińscy, Podgórniak, Lipińscy, Zygmunt, Domagała.

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.