• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych Jadwigę krółową i Antoniego z Padwy, przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski. Msza święta przy kapliczce św. Antoniego w sobotę o godzinie 19.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tj. „ Bożego Ciała”. Po mszy świętej o godzinie 12 z kościoła wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy wokół parku przed kościołem. Niech liczny udział wiernych będzie odpowiedzią, że miłość do Chrystusa w Eucharystii jest potrzebą serca, pokarmem duszy i wzmocnieniem wiary. Dziewczynki chętne do sypania kwiatków będą miały spotkanie przed kościołem w środę o godzinie 16.

3. W następną niedzielę po mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Seminarium Duchownego w Częstochowie. Po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza.

4.Wyjazd do sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie, Olsztyna, Sokółki miejsca cudu eucharystycznego i Białegostoku odbędzie się w terminie 24-26 lipca dla I grupy, grupa II od 31 lipca do 2 sierpnia. Prosimy o wpłatę 180 złotych do 22 czerwca tych , którzy wcześniej wpłacili zaliczkę, całość 380 złotych , tych którzy dołączą do grupy i zapis się na wybrany termin.

5. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne : 500 zł., 2x 100 zł., ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”. Prosimy o dalsze wsparcie finansowe dla prac w prezbiterium.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Osyda, Zygmunt, Waloch, Adamkowscy, Hurylska, Jasiccy.

7. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

8. Ponawiamy prośbę o rozważne, przemyślane gospodarowanie kwiatami i zniczami na cmentarzu. Do dyspozycji jest jeden kontener, którego opróżnienie od 1 sierpnia będzie kosztować 710 złotych.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!