1. Od poniedziałku 1 czerwca odprawiamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową. W tym dniu święto NMP Matki Kościoła.

2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 15 próba śpiewu dzieci komunijnych. O godzinie 16 próba dla chłopców z klasy IV przed rocznicą I Komunii Świętej. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W przeszłą niedzielę o godzinie 12 msza święta na rocznicę I Komunii Świętej dla chłopców z klasy IV. Po tej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

5. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tj. „ Bożego Ciała”przypada na 11 czerwca. Po mszy świętej o godzinie 12 z kościoła wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy wokół parku przed kościołem. Ołtarz I mieszkańcy Osjakowa Osiedle Konopnickiej, ulice Sieradzka , Słowackiego i Wesołe Kąty. Ołtarz II mieszkańcy ulic Częstochowska, Spacerowa, Piaskowa, Wieluńska. Ołtarz III mieszkańcy ulic Południowa, Sienkiewicza, Północna, Piotrkowska. Ołtarz IV przy grocie Matki Bożej mieszkańcy ulic Szpitalna, Targowa, Rynek, Cmentarna, Ścieżkowa. Jesteśmy pewni, że po długim czasie tęsknoty za obecnością w kościele na mszy świętej podejdą Państwo z ogromnym zaangażowaniem i sercem do wykonania tego zadania czyniąc je na chwałę Bożą.

6. Został zniesiony limit wiernych w kościele, także dyspensa od uczestnictwa w mszy świętej. Od dzisiaj wracamy do pełnego uczestnictwa w mszy świętej.

7. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne : 2000 otych Jacek i Marta Pawliccy , 400 zł., 200 zł., 100 zł., ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny od ulicy Częstochowskiej.

9. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

10. Ponawiamy prośbę o rozważne, przemyślane gospodarowanie kwiatami i zniczami na cmentarzu. Do dyspozycji jest jeden kontener, którego opróżnienie od 1 sierpnia będzie kosztować 710 złotych.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie i mili goście radosnej i rodzinnej niedzieli.