1.W piątek o godzinie 13 przymiarka strojów komunijnych, o godzinie 15 i 16 próba dzieci komunijnych.

2. Wtorek 26 maja „ Dzień Matki”. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych mam.

3. W sobotę o godzinie 19 msza święta dla mieszkańców Raduckiego Folwarku i Kuźnicy Ługowskiej.

4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny.

5. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne 1000zł., 300 zł.,2x100 zł.,70 zł., mieszkańcy Walkowa złożyli 450 zł. ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”. Do tej pory ofiary złożyli mieszkańcy 9 wiosek na 18 należących do parafii, na 25 ulic Osjakowa ofiarę złożyli mieszkańcy 18 ulic. Ponawiamy prośbę do pozostałych mieszkańców i wiernych o solidarność z tymi , którzy już złożyli ofiary na ten cel.

6. W dzwonnicy zostały zamontowane nowe napędy do czterech dzwonów, w zakrystii programator do dzwonów. Koszt usługi wyniósł 18600 złotych.

Pieniądze na zapłatę zostały wypłacone z konta parafialnego a zgromadzone zostały z tacy .

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny : Patyk, Adamiak, Pytel, Pytel, Niedbała, Lont, Niedbała .

8. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

9. W sobotę przed sklepami w Osjakowie i w niedzielę przed kościołem po mszach świętych Koło Gospodyń z Walkowa przeprowadzi sprzedaż ciasta na rzecz Wojtusia Howisa chorego na SMA. Wspomóżmy tę akcję.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie dobrej niedzieli.