1.W piątek o godzinie 15 i 16 próba dzieci komunijnych.

2. W sobotę o godzinie 16.30 przed salą OSP msza święta z prośbą o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Raduczyc. O godzinie 19 msza święta dla mieszkańców Walkowa i Zofii.

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Na malowanie prezbiterium złożono ofiary indywidualne 300zł.,2x100 zł., mieszkańcy Osjakowa ulice Północna, Piotrkowska i Szpitalna 1415 zł. ofiarodawcom składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Zofii rodziny : Rogaczewscy, Gajda, Koronowscy, Kapuścińscy, Glądała, Półgrabia.

6. Przed kościołem można kupić tygodnik katolicki „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a Wam drodzy parafianie dobrej niedzieli.