1. W miesiącu maju odprawiamy msze święte polowe z prośbą o błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo Matki Bożej dla wiernych poszczególnych wiosek. W sobotę 16 maja o godzinie 19 msza święta w Kolonii Raduckiej i Felinowie przy krzyżu posesji państwa Osyda. Sołtysów prosimy o ustalenie terminu mszy świętej.

2. W piątek o godzinie 15 próba komunijna dla dzieci klasy III a, o godzinie 16 dla dzieci klasy III b. Uroczystość I Komunii Świętej została ustalona na 5 lipca w dzień odpustu Matki Bożej Łaskawej w dwóch grupach o godzinie 10.30 i 12.

3. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 1000 zł., 500 zł.,400 zł.,200 zł., 150 zł., 100 zł., 50 zł., mieszkańcy Gabrielowa 300 zł., Felinowa 810 .,Osjaków ulice Sienkiewicza, Południowa, Krótka, Przejazd 1480 zł., Rynek, Targowa, Ewarystów 865 zł. ofiarodawcom mówimy serdeczne „Bóg zapłać”. Mieszkańców pozostałych wiosek i ulic Osjakowa prosimy o solidarność z tymi, którzy już wspomogli dzieło malowania prezbiterium. To nasze wspólne dobro.

4. Zakończyły się wypominki półroczne, można je przedłużyć na drugie półrocze.

5. Informacja dla zapisanych na pielgrzymkę do Meksyku. Termin wyjazdu 2 lutego wylot z Wrocławia, powrót 11 lutego przylot do Wrocławia. Wpłata za bilety do końca maja.

6. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii rodziny : Działkowscy, Toporowska, Traczewscy, Woźniak, Rogaczewska, Banasiak.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie radości z powrotu do kościoła na wspólną modlitwę a przede wszystkim uczestnictwa w mszy świętej z obecnością Jezusa Chrystusa w Eucharystii.