1. W miesiącu maju odprawiamy msze święte polowe z prośbą o błogosławieństwo Boże i wstawiennictwo Matki Bożej dla wiernych poszczególnych wiosek. W sobotę 9 maja o godzinie 19 msza święta w Gabrielowie i Józefinie. Sołtysów prosimy o ustalenie terminu mszy świętej.

2. W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwa ku czci NMP śpiewając litanię Loretańską, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową o godzinie 15.45.

3. W środę o godzinie 19 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

4. W piątek uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji solenizantów żywych i zmarłych. W tym dniu nie ma postu.

5. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 300 zł.,3x200 zł., 4x100 zł. mieszkańcy Zofii 470 zł.Raduczyc 950 zł., Kuźnicy Strobińskiej 220 zł., Kolonii Raduckiej 320 zł.,Osjaków ul. Sieradzka i Osiedle Konopnickiej 965 zł., ulice Częstochowska, Piaskowa i Topolowa 1608 zł. mówimy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Zakończyły się wypominki półroczne, można je przedłużyć na drugie półrocze.

7. Informacja dla zapisanych na pielgrzymkę do Meksyku. Termin wyjazdu 2 lutego wylot z Wrocławia, powrót 11 lutego przylot do Wrocławia. Wpłata za bilety do końca maja.

8. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Zofii rodziny : Bereś, Kopeć, Jendrys, Sygidus, Tokarek, Malinowscy.

9. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie radości z powrotu do kościoła na wspólną modlitwę a przede wszystkim uczestnictwa w mszy świętej z obecnością Jezusa Chrystusa w Eucharystii.