1. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.45 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

2. W sobotę uroczystość NMP Królowej Polski, msze święte o godzinie 8-17-17.30

W miesiącu maju odprawiamy nabożeństwa ku czci NMP śpiewając litanię Loretańską, w tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę przed mszą świętą popołudniową o godzinie 15.45.

3. Na prace malarskie w prezbiterium złożono ofiary indywidualne 200,100, 100 ,50 zł., mieszkańcy Józefiny osiem rodzin złożyli 340 zł.„ Bóg zapłać”.

4. Zwiększyła się możliwość dla wiernych w uczestnictwie w nabożeństwach liturgicznych. Dla naszego kościoła liczba wiernych wynosi 70 osób. Z wielką radością i tęsknotą wiary powróćmy do naszego kościoła.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła prawie 20 osobom, które z własnej inicjatywy podjęły się sprzątania kościoła po pracach w prezbiterium. Postawa ta zasługuje na docenienie ich wysiłku i troski o kościół i jego wygląd.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie wytrwania w trudnym czasie doświadczenia epidemii.