1. Obchodzimy największą tajemnicę naszej wiary Zmartwychwstanie Jezusa. W zaciszu naszych domów łączmy się we wspólnocie wiary i modlitwy dziękując Bogu za zbawienie świata. Wszystkim wiernym naszej Parafii składamy życzenia błogosławieństwa Jezusa Zmartwychwstałego, potrzebnych łask , zdrowia, wytrwania w obecnym trudnym czasie. Chrystus zmartwychwstał - prawdziwie zmartwychwstał.

2. W poniedziałek wielkanocny II dzień Świąt Wielkanocnych, msze święte jak w niedziele. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Jana Pawła II. Wspomóżmy katolickie uczelnie.

3. W następna niedziela zwana Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy świętej odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. Zaplanowane prace malarskie w prezbiterium rozpoczną się 4 maja. Parafia nasza musi dysponować wkładem własnym na wypłacenie należności za wykonaną pracę. Pieniądze pochodzą także z tacy inwestycyjnej. Niestety w miesiącu marcu i kwietniu nie były i nie będą zbierane w kościele. Serdecznie więc proszę sołtysów poszczególnych miejscowości o zorganizowanie zbiórki pieniężnej jako formę tacy inwestycyjnej. Liczymy ,że pomimo takiej rzeczywistości w jakiej obecnie żyjemy prośba nasza spotka się ze zrozumieniem i hojnością darczyńców.                                                                                                                                                                  5. Prosimy o respektowanie zarządzeń Rządu i Arcybiskupa Częstochowskiego szczególnie w kwestii uczestnictwa w nabożeństwach liturgicznych w liczbie 5 osób.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, wydanie świąteczne w cenie 10 złotych.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie wytrwania w trudnym czasie doświadczenia epidemii.