1. Obecny tydzień zwany „ Wielkim Tygodniem” wprowadza nas w zbawcze tajemnice naszej wiary. W zaciszu naszych domów łączmy się we wspólnocie wiary i modlitwy.

2. Wielki Czwartek o godzinie 18 msza święta upamiętniająca ustanowienie Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu w tabernakulum do godziny 21.

3. Wielki Piątek liturgia o godzinie 18. Adoracja do godziny 21. W tym dniu obowiązuje post ścisły. W domach w gronie rodziny odprawmy Drogę Krzyżową.

4. Wielka Sobota liturgia o godzinie 18. Adoracja do godziny 21. Modlitwa poświęcenia pokarmów na stronie internetowej parafii i w gablocie ogłoszeń. Sołtysów prosimy o odebranie tekstu poświęcenia i we własnym zakresie powielenie i dostarczenie ich do skrzynek listowych swoich mieszkańców.

5. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, msza święta rezurekcyjna o godzinie 8 rano.

6. Ofiarę na dekorację i kwiaty do „ Grobu Jezusa” złożyli mieszkańcy Walkowa 100 zł., Raduczyc 240 zł., mieszkańcy Osjakowa ulica Sienkiewicza 180 zł.,Wieluńskiej 50 zł.„ Bóg zapłać”. Decyzją władz kościelnych nie będzie dekoracji „Ciemnicy” i „ Grobu Pańskiego”. Ofiary złożone na ten cel będą przeznaczone na dekorację kwiatową do ołtarzy naszego kościoła.

7. W obecnym czasie epidemii uczestnictwo wiernych w niedzielnej mszy świętej jest znikome. Nie są zbierane ofiary na tzw. tacę. Funkcjonowanie parafii jest oparte właśnie na ofiarach z tacy niedzielnej. Pod chórem będzie wystawiona puszka z napisem : Taca niedzielna i świąteczna. Prosimy o wsparcie , aby uniknąć kłopotów z płatnościami. Można również składać ofiary na konto parafialne.

8. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie wytrwania w trudnym czasie doświadczenia epidemii.