1. Zgodnie z wytycznymi Ks. Arcybiskupa Wacława Depo ze względów bezpieczeństwa zostały odwołane nabożeństwa „ Droga Krzyżowa” i „ Gorzkie żale”. Spowiedź święta możliwa każdego dnia od godziny 17 przed pierwszą mszą świętą.

2. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sprawach ważnych, inne zgłaszamy telefonicznie lub mailowo.

3. Ofiarę na dekorację i kwiaty do „ Grobu Jezusa” złożyli mieszkańcy Gabrielowa 50 zł., Kolonii Raduckiej          215 zł., Zofii 110 zł., Osjakowa ulice : Sieradzka i Osiedle Konopnickiej 695 zł., Północna, Szpitalna i Piotrkowska 300 zł „ Bóg zapłać”.

4. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, „ Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 10 złotych, skarbonki wielkopostne jako pomoc dla seniora.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie wytrwania w trudnym czasie doświadczenia epidemii.