• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Jutro w poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.

2. W środę zwaną popielcową rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze święte o godzinie 9 i 18, w czasie których obrzęd posypania popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

3. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne, w piątek „Droga Krzyżowa” o godzinie 17, w niedzielę o godzinie 15.30 „ Gorzkie Żale”. Zachęcamy do rozważania Męki Pańskiej.

4. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3970 złotych „ Bóg zapłać”.

5. W dniach od 1 do 3 maja tj. od piątku do niedzieli włącznie możliwy wyjazd do Gietrzwałdu Sanktuarium Matki Bożej, następnie zwiedzanie Olsztyna, przejazd do Sokółki miejsca cudu eucharystycznego, zwiedzanie Białegostoku. Koszt wyjazdu 380 złotych obejmuje : dwa noclegi, śniadanie, kolację, przejazd autokarem, ubezpieczenie. Zapisy do 8 marca z wpłatą 200 złotych.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kuszyny rodziny :Foltyńscy, Sekieta, Walasik, Kowalczyk, Janaszak, Pluta, Uryszek, Sidyk, Pierzyna.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!