• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek o godzinie 19 „ Krąg Biblijny”.

2. W tym tygodniu wspominamy świętych : Tomasza z Akwinu , kapłana i doktora Kościoła, Jana Bosko, kapłana. Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. W następną niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego tzw. „ Matki Bożej Gromnicznej”. W czasie każdej mszy świętej poświęcenie świec. Prosimy o zabezpieczenie świec okapnikami. Dzieci z klas III prosimy o odebranie świec komunijnych. Po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

5. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 4320 złotych „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Walkowa rodziny : Białek, Ciania, Wika, Manieccy, Podgórniak, Patyk, Bugara, Tokarek.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” .

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!