1. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele : Osjaków ulice Wieluńska i Kościelna 800 zł., Szpitalna 1120 zł., Konopnickiej, Reja, Mickiewicza 1550 zł., Ścieżkowa i Cegielniana 600 zł., Targowa i Ewarystów 1570 zł., Sieradzka, Słowackiego, Wesołe Kąty 1990 zł., Piaskowa i Spacerowa 850 zł., ofiary indywidualne 2200 zł., ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. Dziękujemy wiernym naszej parafii za przyjęcie księży z racji wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za miłą, serdeczną, ciepłą atmosferę, podjęte rozmowy, przygotowane posiłki, złożone ofiary na prace w naszym kościele i dla nas księży, wszystkim mówimy serdeczne „ Bóg zapłać”.

3. W tym tygodniu wspominamy świętych : Agnieszkę dziewicę i męczennicę, Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, św. Pawła Apostoła jego nawrócenie.

Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

4.Ogłoszenie dla mieszkańców Osjakowa : zebranie sołeckie odbędzie się 24 stycznia o godzinie 17 w Gminnym Ośrodku Kultury . W programie omówienie budowy sieci gazowej w Osjakowie, budżetu gminy na obecny rok. Ogłoszenie w gablocie.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Skaleńca rodziny : Reteccy, Maruszewscy, Waloch, Król, Hanka, Tokarek, Borek, Kazimierczak.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” w cenie 6 złotych, Tęcza dla dzieci.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.