1. Kolęda w tym tygodniu Osjaków : poniedziałek od godziny 10 ulica Kościelna i Wieluńska, od godziny 13 ulica Szpitalna od końca i ulica Brzozowa, wtorek od godziny 10 ulice Ścieżkowa, Cegielniana, Mickiewicza, Konopnickiej, Reja, środa od godziny 10 ulice Targowa i Ewarystów od państwa Czerniak, czwartek od godziny 10 ulice Sieradzka, Wesołe Kąty, Słowackiego, piątek od godziny 10 ulice Piaskowa, Spacerowa i kolęda dla tych, których nie było w domu. Wizytę można zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

2. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele : Raducki Folwark i Stanisławów 2140 zł., Kolonia Raducka 1300 zł., Nowa Wieś 1650 zł., Józefina 1480 zł., Osjaków ulice : Południowa, Przejazd, Krótka 1430 zł., Sienkiewicza 1000 zł., Piotrkowska 1210 zł., Północna, Rynek, Cmentarna 1000 zł., Częstochowska 2580 zł„ Bóg zapłać”.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek na godzinę 17 prosimy do sprzątania mieszkańców Dębiny rodziny : Maj, Zgolak, Zgolak, Warzycha, Marczak, Podgórniak, Gralińscy, Reteccy.Adamczyk, Gruszczyńscy.

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” w cenie 6 złotych, Tęcza dla dzieci.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.