1. Kolęda w tym tygodniu : wtorek godzina 10 Stanisławów i Raducki Folwark, Kolonia Raducka, środa godzina 14 Józefina i Nowa Wieś, czwartek godzina 14 Osjaków ulice : Sienkiewicza, Południowa, Przejazd, Krótka, piątek godzina 14 Osjaków ulice : Rynek, Północna, Cmentarna, Piotrkowska od końca od państwa Blaźniak, sobota od godziny 10 Osjaków ulica Częstochowska od kościoła i domy od Felinowa. Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. W poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. „ Trzech Króli”, msze święte jak w niedziele. Po każdej mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Zestawy na tę uroczystość można kupić przed kościołem.

3. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele : Felinów 1470 zł., Zofia 1520 zł,. Walków 870 zł., Kuźnica Strobińska 450 zł., Kolonia Strobin i Lesisko 350 zł.,Gabrielów 2400 zł.,Kuszyna i Kuźnica Ługowska 1170 zł ., Raduczyce 2080 zł . „ Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek na godzinę 17 prosimy do sprzątania mieszkańców Dębiny rodziny : Siwik, Kowalczyk, Małycha, Madej, Adamiak, Domagała, Pelińscy, Paproccy, Brożyna, Szymańscy.

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela” w cenie 6 złotych.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.