1. Kolęda w tym tygodniu od godziny 10 : poniedziałek Felinów, wtorek Zofia i Kuźnica Strobińska. Od godziny 14 : czwartek Walków , Lesisko i Kolonia Strobin, piątek Gabrielów, Kuszyna i Kuźnica Ługowska, sobota od godziny 10 Raduczyce. Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

2. We wtorek zakończenie roku „ Sylwester”. O godzinie 18 msza święta, po niej nabożeństwo dziękczynno – błagalne.

3. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok, msze święte jak w niedziele. Po każdej mszy świętej sprawozdanie roczne.

4. W piątek dla praktykujących I Piątki miesiąca spowiedź święta od godziny 6.30. O godzinie 7 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W sobotę rano o godzinie 7 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

6. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele : Dębina 1100 zł., Skaleniec 650 zł. „ Bóg zapłać”.

7. Msze święte w czasie kolędy o godzinie 7 rano w kaplicy Matki Bożej. Kancelaria czynna od godziny 8 – 9. Pod chórem na stoliku koperty „ Dobrowolna ofiara na potrzeby mojego kościoła”.

8. W niedzielę 5 stycznia w kościele o godzinie 17 w kaplicy Matki Bożej spotkanie z panem Tomaszem Świątkiem właścicielem biura EUROAMERICA TOUR i osób zapisanych na pielgrzymkę do Meksyku. Prosimy o wpłatę 500 zł.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek na godzinę 17 prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny rodziny : Stolarek, Kempa, Kopeć, Pelińska, Mikołajczyk, Wojcieszek, Cłapa, Graczyk.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.