1. W tym tygodniu w piątek i sobotę rekolekcje adwentowe. Msze święte o godzinie 8 i 18 . Spowiedź święta w sobotę od godziny 7.30 i popołudniu od godziny 17. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 10. Chorych zgłaszamy w zakrystii. Wykorzystajmy czas łaski, aby przez Słowo Boże i sakramenty święte przygotować się na przyjęcie Jezusa w dzień Jego narodzenia.

2. Dziękujemy paniom z „ Kręgu Biblijnego” za przygotowanie paczek na święta, druhom strażakom za ich dostarczenie. Dziękujemy firmom za przekazanie produktów spożywczych: Kwidzyn, Pamapol, Luniak, Szuster, Jacek Podgórniak, Moryń, Bożena i Krzysztof Podgórniak. Paczki otrzymało 45 rodzin.

3. Zapisanych na pielgrzymkę do Meksyku prosimy o wpłatę 500 złotych do 19 stycznia.

4. W tym roku już po świętach 27 grudnia rozpoczniemy tzw. „ Kolędę” wizytę duszpasterską w domach wiernych naszej parafii. Wcześniejsze rozpoczęcie „Kolędy” podyktowane jest terminem ferii zimowych , które rozpoczną się 13 stycznia. Kolęda               27 grudnia w piątek od godziny 10 Dębina i Skaleniec, 28 grudnia w sobotę od godziny 10 Strobin.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Józefiny rodziny : Tokarek, Stępień, Moszyńska, Felusiak, Adamus, Kostrzewa, Dróżdż, Wojcieszek.

6. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, w zakrystii opłatki na wigilię , przed kościołem świece Caritas.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.