• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Franciszka Ksawerego, Jana Damasceńskiego, Barbarę, Mikołaja, Ambrożego . Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Rozpoczęliśmy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. W zakrystii i przed kościołem będzie można kupić opłatki na wigilię, także świece Caritas wspomagając „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Świeca duża 15 złotych, mała 7 złotych. Po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W czasie Adwentu zapraszamy dzieci z lampionami na mszę świętą o godzinie 17.30 Tradycyjnie dzieci przynoszą serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem i losują „ Dzieciątko Jezus”.

4.W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca . O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne. O godzinie 19 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

6. W następną niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Odpust w Radoszewicach.

7. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii  20 i 21 grudnia, spowiedź święta w sobotę.

8. W piątek i sobotę w sklepach Delikatesy Centrum, Sedal, Carrefour od rana będzie można przekazać produkty spożywcze na paczki świąteczne dla ubogich rodzin. Prosimy o hojność serca.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Hadryś, Pawliccy, Adamusiak, Łytka, Siwik, Przewoźnik, Domagała, Nowrot.

10. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, książeczka o Eucharystii pt.„Wielka tajemnica wiary” opisująca czym jest komunia święta, którą przyjmujemy. Cena 3 zł.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd