• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu wspominamy świętego Andrzeja Apostoła. Przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Od niedzieli w zakrystii i przed kościołem będzie można kupić opłatki na wigilię, także świece Caritas wspomagając „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Świeca duża 15 złotych, mała 7 złotych. Po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3700 złotych, „ Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Siudy, Osyda, Felusiak, Pabijaniak, Podyma, Kubiaczyk, Lipińscy, Walczak.

5. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci, książeczka o Eucharystii pt.

Wielka tajemnica wiary” opisująca czym jest komunia święta, którą przyjmujemy.

Warto nabyć tę pozycję, aby mając wiedzę otworzyć przed Bogiem serce i umysł. Cena 3 zł.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!