1. W tym tygodniu wspominamy : bł. Karolinę Kózkówną, św.Rafała Kalinowskiego ,św. Cecylię, ofiarowanie NMP.                       Przez wstawiennictwo świętych prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W piątek o godzinie 16 w naszym kościele msza święta w intencji jubilatów obchodzących 50 rocznicę zawarcia małżeństwa.

3. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po mszy świętej o                godzinie 12 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia świata Jezusowi Chrystusowi Królowi, także spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa młodsza.

4. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i półroczne.

5. Przypominamy o pielgrzymce do Meksyku i sanktuarium Matki Bożej w Gwadelupe w 2021 roku. Zapisanych jest 39 osób, jest jeszcze 5 wolnych  miejsc.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Nowej Wsi rodziny : Drutowscy, Janus, Wróbel, Lamorscy, Dubeccy, Urbański, Graczyk, Kubiak.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”, „ Tęcza” dla dzieci.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.