• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Z racji „ Dnia Papieskiego ” do puszek na stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży złożono 700 złotych.

2. W tym tygodniu we wtorek wspominamy świętego Jana Pawła II. Przez jego wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych . Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych a modlitwa niech będzie wyrazem miłości i wdzięczności.

4. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza. W następną niedzielę spotkanie grupy młodszej.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Janus, Rybak, Mielczarek, Posmyk, Zychla, Janus, Podgórniak, Boman.

6. W niedzielę, 27 października 2019 roku, uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie przeprowadzą zbiórkę pieniędzy do puszek w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Walka z głodem”. Zebrane pieniądze zostaną przekazane do Okręgowego Zarządu PCK w Wieluniu na programy dożywiania osób najuboższych. Prosimy o wsparcie naszej akcji.

7. Do nabycia tygodnik „ Niedziela”.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!