• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc październik : „ Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nowe powołania misyjne w Kościele”.

2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej odmawianej każdego dnia. W tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym prosimy szczególnie dzieci z klas komunijnych i kandydatów do bierzmowania. W domach niech będzie odmawiany różaniec w rodzinach.

3. Ks. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi o dary płodów rolnych szczególnie zboża, warzyw i ziemniaków. Sołtysów poszczególnych wiosek prosimy o zorganizowanie tej zbiórki do 12 października i przywóz darów na plac plebański. Kto nie ma płodów rolnych powinien wspomóc Seminarium Duchowne składając ofiarę pieniężną.

4. W październiku przyjmujemy wypominki za zmarłych : roczne 40 zł., półroczne 20 zł., oktawalne 10 zł., jednorazowe ofiara dobrowolna. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych a modlitwa niech będzie wyrazem miłości i wdzięczności.

5. W ferie zimowe w roku 2021 wraz z Biurem EUROAMERICA TOUR możemy wyjechać do Meksyku na 10 dniową pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego w Gwadelupe. W programie zwiedzanie Meksyku i wypoczynek w słynnym Acapulco. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii i kancelarii parafialnej do końca roku.

6. Witamy w naszej parafii pana Piotra nowego organistę i życzymy mu , aby mógł rozwijać dary, które otrzymał od Boga a panu Jarosławowi dziękujemy za posługę w naszej parafii.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Nagel, Łakomscy, Wieczorek, Wieczorek, Nawojscy, Cłapa, Borczyk, Golba.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!