1. W tym tygodniu wspominamy świętych : Hieronima, Teresę od Dzieciątka Jezus, Aniołów Stróżów, Franciszka z Asyżu, Faustynę Kowalską. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. W poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej w ramach „Kręgu Biblijnego” wystawienie Najświętszego Sakramentu.

3. We wtorek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W tygodniu po pierwszej mszy świętej, w niedzielę o godzinie 15.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy szczególnie dzieci z klas komunijnych i kandydatów do bierzmowania. W domach niech będzie odmawiany różaniec w rodzinach. Rodziców dzieci komunijnych prosimy o odebranie różańców i książeczek.

4. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I piątku miesiąca. O godzinie 17 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo różańcowe.

5. W sobotę o godzinie 17 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I soboty miesiąca, po niej nabożeństwo różańcowe.

6. Wyjazd do Oświęcimia, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 5 października . Zbiórka przed kościołem o godzinie 6.15.

7. Ks. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie prosi o dary płodów rolnych szczególnie zboża, warzyw i ziemniaków. Sołtysów poszczególnych wiosek prosimy o zorganizowanie tej zbiórki do 12 października i przywóz darów na plac plebański. Kto nie ma płodów rolnych powinien wspomóc Seminarium Duchowne składając ofiarę pieniężną.

8. GOK w Osjakowie wraz z Teatrem Chorea 4 października zaprasza na warsztaty i koncert „ Pieśni Przejścia”. Warsztaty od godz.10, koncert o godz. 19.

9. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

10. W ferie zimowe w roku 2021 wraz z Biurem EUROAMERICA TOUR możemy wyjechać do Meksyku na 10 dniową pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego w Gwadelupe. W programie zwiedzanie Meksyku i wypoczynek w słynnym Acapulco. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii i kancelarii parafialnej do końca roku.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduczyc rodziny : Bator, Bokwa, Nowak, Paluch, Buc, Nagel, Furtak, Uryszek.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.