1. W środę święto świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy na mszę świętą, aby przez wstawiennictwo św. Patrona prosić o potrzebne łaski. Także w środę o godzinie 19 w kościele spotkanie rodziców dzieci z klas III komunijnych.

2. W przyszłą niedzielę o godzinie 12 msza święta w intencji wyjeżdżających do Wiednia. Po tej mszy świętej spotkanie uczniów z klas VII. To nowa grupa, która będzie przygotowywać się do bierzmowania.

3. Zapisanych na wyjazd jednodniowy do Oświęcimia Auschwitz, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej prosimy o podanie danych : miejsce zamieszkania, pesel i wpłatę 100 złotych do przyszłej niedzieli. Jest komplet chętnych i lista rezerwowa. Jeżeli ktoś się spóźni to skorzystają na tym osoby z listy rezerwowej.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Chrzan, Olak, Groszek, Famulscy, Szuster, Kowalczyk, Bugara, Kowalczyk.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.