• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek o godzinie 19 „ Krąg Biblijny”.

2. We wtorek w kościele NMP Pocieszenia w Wieluniu dekanalny dzień chorych. Mszę świętą o godzinie 11 odprawi Ks. Bp Antoni Długosz.

3. Msza święta dziękczynna za plony w roku przyszłym 6 września. Mieszkańców Raduckiego Folwarku i Stanisławowa prosimy o wieniec dożynkowy.

4. Jest nowy kalendarz do intencji mszalnych. Msze święte można zamawiać w kancelarii parafialnej i zakrystii.

5. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. W sobotę 5 października możliwy wyjazd jednodniowy do Oświęcimia Auschwitz, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie zwiedzanie obozu koncentracyjnego Auschwitz - od 14 lat , Wadowice kościół , w którym Karol Wojtyła Jan Paweł II przyjął chrzest, Kalwaria Zebrzydowska, sanktuarium Matki Bożej z obrazem koronowanym przez Jana Pawła II. Koszt 100 złotych w tym : przejazd autokarem, bilet wstępu do Muzeum w Oświęcimiu, obiad, ubezpieczenie. Zapisy do 22 września.

7. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Kolonii Raduckiej rodziny : Tokarek, Podgórniak, Olak, Wrzecioniarz,Borczyk, Kostrzewa, Sobczak, Wejner.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!