• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu : w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze święte o godzinie 8 , 10.30 i 12, w czasie których poświecenie ziół i kwiatów. Wspomnienia świętych :Maksymiliana Kolbe, Jacka. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Msza święta dziękczynna za plony 8 września. Mieszkańców Kolonii Raduckiej prosimy o dziękczynny wieniec.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Raduckiego Folwarku rodziny : Kostrzewa, Hojda, Olak, Wierzbiccy, Wierzbiccy, Waloszczyk, Kowalski, Nowakowscy.

4. Wycieczka do Przemyśla i Tarnowa od 30 sierpnia do 1 września. Wyjazd w piątek o godzinie 6.30.

5. W następną niedzielę taca inwestycyjna.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!