• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W tym tygodniu : święto Przemienienia Pańskiego, wspomnienia świętych : Dominika, Benedykty, Wawrzyńca. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

2. Msza święta dziękczynna za plony 8 września. Mieszkańców Kolonii Raduckiej prosimy o dziękczynny wieniec.

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Siuda, Świat, Posmyk, ulicy Krótka Pabisiak i Jastrząbek, ulicy Przejazd Jopek i Pabjaniak.

4. Dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

Our website is protected by DMC Firewall!