• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj po każdej mszy świętej poświecenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców świętego Krzysztofa. Będzie można kupić pamiątki z poświęcenia, ofiary będą przeznaczone na misjonarzy a szczególnie na zakup paliwa.

2. W tym tygodniu wspomnienia świętych : Marii Magdaleny, Brygidy, Kingi, Jakuba Apostoła, Krzysztofa, Joachima i Anny-rodziców NMP. Przez ich wstawiennictwo prośmy Boga o potrzebne łaski.

3. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza dzieci i młodzież na wakacje w Ośrodku Wypoczynkowym w Poniku k. Janowa. Ogłoszenie w gablocie.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Południowej rodziny : Porczyńscy, Ryczyńscy, Kubisiak, Zygmunt, Kubiak, Pawliccy, Bonieccy, Bednarek.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!