• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj mija termin wpłaty na wycieczkę. Prosimy o uregulowanie zaległości.

2. W wakacje w niedzielę nie ma mszy świętej o godzinie 16.

3. W następną niedzielę po każdej mszy świętej poświecenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia patrona kierowców świętego Krzysztofa. Będzie można kupić pamiątki z poświęcenia, ofiary będą przeznaczone na misjonarzy a szczególnie na zakup paliwa. Także w tę niedzielę taca inwestycyjna.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Konopnickiej rodziny : Franelak, Gołąbek, Wróbel, Witaszek, Lato, Matusiak, Lont, Wilmańscy.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!