• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. O godzinie 17 spowiedź święta z racji I Piątku miesiąca.             O godzinie 17.30 msza święta o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

2. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP z racji I Soboty miesiąca, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W przyszłą niedzielę w naszym kościele odpust ku czci NMP Łaskawej.

O godzinie 12 suma odpustowa, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Grzegorz Piec wikariusz parafii              św. Lamberta z Radomska. Zapraszamy druhów strażaków, panie z KŻR, od figury Matki Bożej.

4. Zapisanych na wycieczkę prosimy o podanie numer pesel , miejsce zamieszkania i wpłatę do 15 lipca.

5. W wakacje w niedzielę nie będzie mszy świętej o godzinie 16.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Konopnickiej rodziny : Janus, Lebioda, Kopeć, Jarczewscy, Rabenda, Franelak, Płuciennik, Osyda.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd