• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. O godzinie 18 msza święta zbiorowa w intencji zmarłych solenizantów Władysława i Władysławy. Po mszy świętej poświecenie wianków.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po mszy świętej o godzinie 18 nabożeństwo eucharystyczne, modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa. O godzinie 19 w kancelarii parafialnej katecheza chrzcielna. W tym dniu nie obowiązuje post.

4. W sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele „ Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu”. Msze święte o godzinie 8 – 18 – 21 zbiorowa za zmarłych. Intencje zamawiamy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła mieszkańców Osjakowa z ulicy Reja .

6. Zapisanych na wycieczkę prosimy o podanie numer pesel i miejsce zamieszkania, wpłatę 360 złotych do 15 lipca.

7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 4540 złotych „ Bóg zapłać ’’.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!