• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W środę o godzinie 8 msza święta dla uczniów Szkoły Podstawowej na zakończenie roku szkolnego .

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa tzw. „ Boże Ciało”. Msze święte o godzinie 8 – 10.30 i 12 ,po której wyruszy procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Prosimy asystę, druhów strażaków, ministrantów.

3. W sobotę o godzinie 9 spowiedź święta dla kandydatów do bierzmowania. O godzinie 18 msza święta zbiorowa na „ Dzień Ojca”. Można zamawiać intencje.

4. W następną niedzielę o godzinie 12 msza święta z udziałem Ks. Arcybiskupa Wacława Depo w 100 rocznicę konsekracji naszego kościoła. W czasie mszy świętej będzie udzielony sakrament bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy .

5. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych za przygotowanie kościoła do rocznicy I Komunii Świętej. W piątek po wieczornej mszy świętej prosimy do sprzątania kościoła rodziców kandydatów do bierzmowania.

6. W kościele została zabezpieczona posadzka specjalnym środkiem tzw. polimerem, który chroni i nabłyszcza. Niestety już w pierwszym tygodniu pojawiły się zarysowania . Dbajmy o świątynię, która nabrała pięknego wyglądu. Niestety są tacy, którzy nie szanują wykonanej pracy. Wystarczy spojrzeć na boczne ściany i filary, które są pokopane, mają odbite ślady butów, wytarte od opierania. Zwracajmy uwagę tym, którzy nie stosują się do tej prośby.

7. Zapisanych na wycieczkę prosimy o podanie numer pesel i miejsce zamieszkania,                         wpłatę 360 złotych do 15 lipca.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!