• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła odpust z Czernicach.

2. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W tym dniu o godzinie 19 przy kapliczce świętego Antoniego msza święta z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i świętego Antoniego dla mieszkańców Osjakowa.

3. W sobotę o godzinie 19 msza święta z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców Nowej Wsi.

4. W następną niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. O godzinie 12 msza święta dla dzieci klas IV - rocznica I Komunii Świętej. Spowiedź święta dla dzieci w sobotę o godzinie 9. Rodziców dzieci prosimy w piątek po mszy świetej wieczornej o sprzątanie kościoła . W czasie mszy świętych taca inwestycyjna. Po tej mszy świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza.

5. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie kościoła i placu kościelnego na Uroczystość I Komunii Świętej. Dziękujemy także za dar ołtarza, dwa nowe obrusy na ołtarz główny i przy tabernakulum z ornamentami maryjnymi, także za dekorację kwiatową , „ Bóg zapłać”.

6. W kościele została zabezpieczona posadzka specjalnym środkiem tzw. polimerem, który chroni i nabłyszcza. Koszt wykonanej usługi z materiałem wyniósł 9 tysięcy złotych. Pieniądze wypłacone z tacy niedzielnej.

7. Stowarzyszenie Cyklistów „ Kółeczko” zaprasza na VII Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 5 – 7 lipca. Ogłoszenie w gablocie.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli o błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd