• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

2. W sobotę o godzinie 19 msza święta z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Gabrielowa i Koloni Raduckiej.

3. W następną niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania po mszy świętej o godzinie 12.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Cieślak, Nowak, Nowak, Kukulscy, Bartkowiak, z ulicy Słowackiego Nowaczyk, Jankowscy, Bartosik.

5. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

6.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!