1. W piątek o godzinie 10.45 przed kościołem zbiórka osób wyjeżdżających na wycieczkę do Zamościa i Lublina.

2. Także w piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

3. W sobotę o godzinie 19 msza święta z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Józefiny.

4. Taca inwestycyjna z niedzieli 28 kwietnia wyniosła 4600 złotych. Za tydzień w niedzielę także będzie zbierana taca inwestycyjna.

5. Dnia 20 maja w Przychodni Lekarskiej przy ulicy Wieluńskiej odbędą się specjalistyczne badania. Informacja w gablocie ogłoszeń.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w czwartek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Tokarek, Pianka, Sidyk, Gendek, Kubisiak, Kubisiak, Borek, Lamorscy.

7. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.