1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na dofinansowanie programów edukacyjnych dla dzieci w Syrii. Także dzisiaj po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski. O godzinie 18 msza święta nowennowa w intencjach solenizantów żywych i zmarłych.

3. W piątek o godzinie 16 próba dzieci komunijnych.

4. W sobotę o godzinie 19 msze święte z prośbą o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Raduczyc i Felinowa.

5. W następną niedzielę o godzinie 14 msza święta w intencji Druhów Strażaków powiatu wieluńskiego z racji wspomnienia ich Patrona świętego Floriana.

6. Witamy w naszej parafii nowego organistę pana Jarosława Świstaka . Życzymy dobrego zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi, wstawiennictwa Patronów Parafii i świętej Cecylii w posłudze organisty.

7. Zakończyły się wypominki półroczne . Można je przedłużyć na drugie półroczne.

8. Oznaczone i wykupione do wycinki drzewa na cmentarzu będą usunięte jesienią.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Bieniek, Kuźnik, Borczyk, Domagała, Bartos, Zielińscy, Kubak, Broczkowscy.

10. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

11.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.