• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Dzisiaj przeżywamy największą tajemnicę naszej wiary – Zmartwychwstanie Jezusa. Niech Chrystus zmartwychwstały umacnia naszą wiarę, daje radość i wypełnia nasze życie.

2. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte jak w niedzielę. Po mszach świętych przed kościołem zbiórka ofiar na KUL i UP JPII. Wspomóżmy uczelnie katolickie.

3. Dziękujemy ks. Marcinowi za pomysł i wykonanie dekoracji „ Grobu i Ciemnicy Jezusa”, dziękujemy panu kościelnemu Krzysztofowi Hanulak, państwu Jackowi i Małgorzacie Kostrzewa z dziećmi, panu Antoniemu Zadwornemu za pomoc przy wykonaniu dekoracji , „ Bóg zapłać”. Dziękujemy za złożone ofiary na dekorację i kwiaty . Mieszkańcy Nowej Wsi złożyli na ten cel 140 zł.

4. Z racji Świąt 33 osoby samotne otrzymały paczki żywnościowe. Dziękujemy za otrzymane produkty złożone w sklepach. Szczególne podziękowanie dla firm, które wspomagają naszą akcję : Piekarnia Julian Szuster, Masarnia Jacek Podgórniak, Warmińskie Zakłady Przetwórcze Kwidzyń Prezes Krzysztof Półgrabia, Przetwórnia Lawita Alicja Luniak, Przetwórnia Moryń Renata i Jacek Moryń. Dziękujemy paniom z „ Kręgu Biblijnego” za przygotowanie paczek a druhom strażakom za ich dostarczenie.

5. W następną niedzielę taca inwestycyjna, także spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa starsza.

6. Zapisanych na wycieczkę prosimy o podanie danych osobowych i wpłatę 300 złotych.

7. Następna niedziela zwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Po każdej mszy świętej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Sieradzkiej rodziny : Pawłowscy, Pabianiak, Janki, Sarowska, Cierpiccy, Sitkowscy, Sroka, Krzyżoś.

9. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd