1. W tym tygodniu rekolekcje wielkopostne , dla dzieci i młodzieży spotkania w czwartek i piątek. Godzina 9 klasy I - V, godzina 11 klasy VI - VIII i 3 Gimnazjum.

Rekolekcje dla dorosłych od piątku do niedzieli włącznie. Msze święte o godzinie 8 i 18. W sobotę dzień spowiedzi rekolekcyjnej rano od godziny 7.30, popołudniu od godziny 17.

2. W poniedziałek o godzinie 19 w kaplicy Matki Bożej adoracja Najświętszego Sakramentu

3. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych. Będzie to spowiedź i komunia święta na Święta Wielkanocne. Chorych zgłaszamy w zakrystii. Dla praktykujących I Piątek miesiąca spowiedź święta od godziny 16.30. Po wieczornej mszy świętej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

4. W sobotę po wieczornej mszy świętej nabożeństwo do Matki Bożej.

5. Na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Jezusa złożono ofiary : Kuźnica Strobińska 100 zł., Gabrielów 100 zł., Józefina 100 zł., Walków 100 zł., KŻR świętego Kazimierza 100 zł., Osjaków ulice Sieradzka, Osiedle Marii Konopnickiej i Wesołe Kąty 630 zł „ Bóg zapłać”.

6. Zainteresowanych usunięciem drzew na cmentarzu jak dotąd jest niewielu. Do wycinki zgłoszono i opłacono dwa drzewa.

7. Sołtysów poszczególnych wiosek prosimy o zgłoszenie terminu mszy świętej z prośbą o urodzaje. Msze święte odprawiamy w miesiącu maju o godzinie 19.

8. W następną niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych, także spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza, omówienie spraw związanych z bierzmowaniem.

9. W dniach 17-19 maja tj. od piątku popołudniu do niedzieli włącznie możliwy wyjazd i zwiedzanie Sandomierza: Stare Miasto i katedra, Zamościa: Stare Miasto Rynek, Lublina: Stare Miasto, katedra, Majdanek. Cena 300 zł. zawiera dwa noclegi z wyżywieniem, przejazd autokarem, ubezpieczenie, przewodnika, bilety wstępów. Zapisy chętnych do 14 kwietnia.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Król, Forenc, Gilscy, Zając, Gierak, Bernaś, Czyż, Nowakowscy.

11. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci, także „ Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 10 złotych.

12.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.