• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwa pokutne : w piątek o godzinie 17 Droga Krzyżowa, w niedzielę o godzinie 15.30 Gorzkie Żale. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozważania Męki Pańskiej.

Wiernych poszczególnych wiosek i Koła Żywego Różańca prosimy o zbiórkę ofiar na dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego w tym dekorację kwiatową.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 5 do 7 kwietnia tj. od piątku do niedzieli włącznie. Rekolekcjonistą będzie ks. Damian Kwiatkowski vice kanclerz Kurii Metropolitalnej w Częstochowie.

3. 29 czerwca tego roku minie 100 lat od konsekracji naszego kościoła. Dziękując Bogu za dar kościoła w Osjakowie w dniu 23 czerwca w niedzielę Ks. Arcybiskup Wacław Depo odprawi mszę świętą w intencji naszej Parafii udzielając młodzieży sakramentu bierzmowania.

4. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Prosimy o większe ofiary, aby można uregulować płatności za prace wykonane przy odnowieniu balasek. Także w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

5. Pan Wójt Gminy Osjaków zaprasza mieszkańców w dniu 11 marca w poniedziałek w godzinach 9-14 w GOKU na spotkanie dotyczące programu „ Czyste Powietrze”. Informacja w gablocie ogłoszeń.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Częstochowskiej rodziny : Stęglińska, Koza, Waloch, Walczak, Ulańscy, Kałuziak, Porucznik, Pawlak.

7. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla dzieci.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

Our website is protected by DMC Firewall!