• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. W poniedziałek o godzinie 19 w ramach „ Kręgu Biblijnego” wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy w ciszy.                                                                                                                                                                                                        2. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych, od godziny 16.30 spowiedź święta. O godzinie 17.30 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

3. W sobotę o godzinie 17.30 msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu NMP, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

4. Na tacę inwestycyjną złożono w Osjakowie 3370 złotych, w Ziemi Świętej pielgrzymi złożyli 300 złotych, 20 euro, 147 dolarów co razem daje kwotę 940 złotych, razem złożono 4310 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”. Pielgrzymi złożyli dla naszego kościoła nowy ornat w kolorze złotym z krzyżem jerozolimskim, za który zapłacili 220 dolarów .

5. W księdze intencji mszalnych jest dużo wolnych terminów. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Targowej rodziny : Król,Tokarek,Wróblewscy, Szymczak, Foręc, Szczepańscy, Buk, Glinkowska, Hanka, Walkowiak, Mużeja.

7. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd