• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Ogłoszenie dla grupy wyjeżdżającej do Ziemi Świętej :

11 lutego o godzinie 16,30 msza święta, po niej wyjazd na lotnisko do Wrocławia

12 lutego zbiórka przed kościołem o godzinie 2 w nocy – wylot z Wrocławia

2. W następną niedzielę przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek w ramach Światowego Dnia Chorego. Zebrane ofiary pieniężne będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi prowadzonymi przez Katolicki Ruch Dobroczynny „ Betel”.

Także w następną niedzielę po każdej mszy świętej sprawozdanie Pana Krzysztofa Półgrabia z Rady Ekonomicznej z wykonanych prac w naszym kościele .

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Północnej.

4. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla najmłodszych.

5.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

Our website is protected by DMC Firewall!