• slider.png
  • slider2.png
  • slider3.png
  • slider4.png
  • slider5.png
  • slider6.png

1. Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele :

Osjaków ulica Sienkiewicza 1150 złotych, ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

Wiernym naszej parafii dziękujemy za przyjęcie nas kapłanów w czasie wizyty duszpasterskiej , za podjęte rozmowy, przygotowane posiłki, serdeczną i ciepłą atmosferę, złożone ofiary, wszystkim mówimy „ Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania grupa młodsza.

3. W poniedziałek o godzinie 19 „ Krąg Biblijny”.

4. W piątek od godziny 10 odwiedziny chorych w domach. Od godziny 16.30 spowiedź święta z racji I Piątku Miesiąca. O godzinie 17.30 msza święta wotywna

o Najświętszym Sercu Jezusa, po niej nabożeństwo eucharystyczne.

5. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godzinie 9 i 18 w czasie, których obrzęd poświęcenia świec. W czasie mszy świętej o godzinie 9 z kolędami wystąpią Zespoły Ludowe naszej Gminy.

6. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 zmiana tajemnic różańcowych.

7. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożono 3530 złotych „ Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Drutowscy, Paluch, Drutowscy, Kostrzewa, Sarowscy, Sarowscy, Grabowscy, Majzer, Kruk, Płóciennik.

9. Do nabycia tygodnik katolicki Niedziela, Tęcza dla najmłodszych.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.

Our website is protected by DMC Firewall!