1. Program kolędy w tym tygodniu od godziny 14 :

poniedziałek ul. Sienkiewicza.

Rodziny , które nie mogły przyjąć księdza mogą zgłosić wizytę duszpasterską na dogodny termin w tym tygodniu. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele :

Osjaków ulice : Sieradzka, Wesołe Kąty , Słowackiego 2020 zł., Piaskowa i Spacerowa 1040 zł., Konopnickiej, Reja i Mickiewicza 1300 zł., Targowa 1310 zł., Kościelna i Wieluńska 1200 zł., Szpitalna 1200 zł., Ścieżkowa i Cegielniana 800 zł., Piotrkowska 820 zł., Rynek, Północna i Cmentarna 870 zł., Południowa, Przejazd i Krótka 1100 zł. Ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania grupa starsza .

3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek o godzinie 17 prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Piotrkowskiej rodziny : Bielawscy, Sarowscy, Nowak, Łuczak, Czyż, Janik, Wesołowscy, Pabjaniak.

4. Do nabycia Tygodnik Niedziela, kalendarz misyjny w cenie 10 złotych z przeznaczeniem na Czad.

5.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.