1. Program kolędy w tym tygodniu od godziny 14 :

07.01. poniedziałek Walków – Lesisko i Kolonia Strobin.

08.01. wtorek Dębina i Skaleniec

09.01. środa Strobin

10.01. czwartek Felinów

11.01. piątek Kuźnica Strobińska i Zofia

12.01. sobota godzina 10 - Osjaków ul. Częstochowska z domami od Felinowa

Prosimy o przywóz księży na 15 minut przed rozpoczęciem kolędy.

Z racji kolędy złożono ofiary na prace w naszym kościele :

Nowa Wieś 1810 zł., Józefina 1500 zł., Kolonia Raducka 1500 zł., Raducki Folwark i Stanisławów 1550 zł., Raduczyce 1350 zł., Kuszyna i Kuźnica Ługowska 1210 zł, Gabrielów 1850 zł. Ofiarodawcom dziękujemy „ Bóg zapłać”.

2. Pod chórem woda święcona i koperty kolędowe na potrzeby mojego kościoła.

3. W czasie kolędy msze święte będą odprawiane o godzinie 7 rano kaplicy Matki Bożej. Kancelaria parafialna czynna rano w godzinach 8 -9.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Szpitalnej rodziny : Łuczak, Blaźniak, Chudeccy, Bartos, Czerwińscy, Trojan, Owczarek, Pawlak.

5. Do nabycia kalendarz misyjny w cenie 10 złotych z przeznaczeniem na Czad. Serdecznie zachęcamy do zakupu kalendarzy, to nasza pomoc dla biednej ludności Afryki.

6.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.