1. Jutro wigilia Bożego Narodzenia. Msza święta o godzinie 8. Zachowajmy religijny charakter dnia tj. zwyczajowy post, wieczerza wigilijna z czytaniem Pisma Świętego i śpiewaniem kolęd. O północy msza święta zwana Pasterką, która rozpoczyna okres Bożego Narodzenia.

2. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia, msze święte jak w niedzielę.

3. W środę w Oktawie Bożego Narodzenia święto świętego Szczepana Męczennika, II dzień świąt, msze święte jak w niedzielę. Po mszy świętej o godzinie 12 poświęcenie owsa. W tym dniu wspomagamy finansowo uczelnie katolickie naszej diecezji, zbiórka ofiar przed kościołem.

4. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę 115 złotych od osoby na przejazd w obie strony na lotnisko do Wrocławia.

5. Nadwarciański Bank Spółdzielczy w Działoszynie przekazał 1000 złotych na potrzeby naszej parafii, „ Bóg zapłać”.

6. Dziękujemy ks. Marcinowi, panu kościelnemu, rodzinom Kostrzewa, Krzyżoś, Dolata, Korytek, Hanulak za dekorację szopki Bożonarodzeniowej, dziękujemy za przekazanie choinek do kościoła.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Piaskowej rodziny : Sygidus, Butniak, Dominiak, Jendrasik, Majda, Łuczyński,Chodak, Chodak.

8. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”,wydanie świąteczne z płytą z kolędami i kalendarzem na Nowy Rok, cena 10 złotych. Można także kupić kalendarz misyjny w cenie 10 złotych z przeznaczeniem na Czad.

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.