1. Dzisiaj o godzinie 17 w Szkole Podstawowej przy ulicy Wieluńskiej Jasełka Bożonarodzeniowe, na które zapraszają Pani Dyrektor i uczniowie.

2. Odwiedziny chorych na Święta w czwartek od godziny 10. Chorych zgłaszamy w zakrystii.

3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii w piątek i sobotę. Msze święte o godzinie 8 i 18. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od godziny 7.30 -9, popołudniu od godziny 17 -19. Udział w rekolekcjach kandydatów do bierzmowania obie grupy. W piątek po mszy świętej wieczornej rozdanie nagród dla dzieci uczestniczących w mszach adwentowych.

4. Zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o wpłatę 115 złotych od osoby na przejazd w obie strony na lotnisko do Wrocławia.

5. Dziękujemy Firmom, osobom prywatnym, ofiarodawcom ze sklepów za produkty na paczki świąteczne, którymi obdarowano 23 rodziny. Dziękujemy paniom z „ Kręgu Biblijnego” za przygotowanie paczek a strażakom za ich dostarczenie.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Osjakowa z ulicy Spacerowej.

7. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, można kupić świece na stół wigilijny wspomagając „ Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”, w zakrystii i przed kościołem można nabyć opłatki na Wigilię.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.