1. Dzisiaj 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W modlitwie polecajmy Bogu Ojczyznę prosząc dla Niej o pomyślność, rozwój i zgodę obywateli.

2. W poniedziałek z racji świątecznego charakteru dnia nie będzie „ Kręgu Biblijnego”.

3. W następną niedzielę taca inwestycyjna. Także w niedzielę po mszy świętej o godzinie 12 katecheza formacyjna dla kandydatów do bierzmowania, grupa starsza.

4. W kościele kończą się prace przy wymianie posadzki. Pozostaje jeszcze czyszczenie całości.

5. W minionym tygodniu dokonano kradzieży rynny z kościoła. Sprawa została zgłoszona Policji.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, w piątek po mszy świętej wieczornej prosimy do sprzątania mieszkańców Felinowa rodziny : Kempa, Zając, Stasiak, Ścigała, Smolarek-Żuberek, Hucz, Kidula, Pędziwiatr.

7. Do nabycia tygodnik katolicki „ Niedziela”, „ Tęcza” dla najmłodszych.

8.Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej a wam drodzy parafianie i mili goście radosnej, rodzinnej niedzieli oraz błogosławionego nowego tygodnia. Szczęść Boże.